Destekler: 3700, 3500, 3000, 2650, 2500
Dirençler: 4000, 4200, 4500, 4850, 5000
Teknik Analiz Semineriyle ilgili detaylı bilgi ve kayıt için http://paradox.com.tr/Finans/teknik-analiz-semineri-temel-duzey/kaydol

Bitcoindeki şok düşüş alım fırsatı olabilir mi?
Bitcoin’de düşüş daha ne kadar devam edebilir?
Bitcoin destek ve direnç seviyeleri neler?
Ripple destek ve direnç seviyeleri neler?
Ethereum destek ve direnç seviyeleri neler?
Bu ve benzeri sorularınızın cevabını bu videoda bulabilirsiniz.

#btcusd
#xrpusd
#ethusd
#kriptopara
#bitcoin
#bitcointalk

Bu videoyu beğendiyseniz, tek tıklamayla abone olabilirsiniz.
https://www.youtube.com/channel/UCIv_JXfK1Ec4c6jN6_cYl3A?sub_confirmation=1

Twitter: @yildizli_m
Facebook: https://www.facebook.com/groups/167222740601525/

Bitcoin: İnsanlık Tarihinin En Büyük Komplosu Olabilir mi? https://youtu.be/wwySSallOzw

ÖNEMLİ NOT:
===========
Bu videoda, saatlik, 4 saatlik ve günlük veriler üzerinden kısa ve orta vadeli Bitcoin Teknik Analizi linear ve logaritmik ölçeğe göre yapılmıştır.Analiz yapılırken, trend çalışmalarından, destek ve direnç seviyelerinin belirlenmesinden ve MACD, RSI, STOCH, Hareketli ortalama gibi belli başlı bazı indikatörlerin yorumlanmasından faydalanılmıştır. Analizlerimin birçoğunda bahsettiğim gibi, tek bir indikatöre ya da tek bir trend çalışmasına bağlı yatırım kararı almaktansa, aynı destek direnç seviyelerini farklı yollardan teyit ettirerek karar alınması daha doğru olacaktır.

Bu videonun barındırıldığı kanaldaki bütün videolarda anlatılan, gösterilen hiçbir şey, açıklama ve yorumlarda yer alan hiçbir şey YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. Bu kanalda anlatılan, gösterilen analizlere bağlı kalarak yapılacak tüm yatırımlardan dolayı karşılaşabileceğiniz parasal zararın sorumluluğu tamamen size aittir. Ayrıca, teknik analizlerimizde geleceğe dair fiyat tahminlerine yer verilmemektedir. Bu doğrultuda beklenti içine girilmemesini rica ederim. Sadece olası destek ve direnç seviyeleri net bir şekilde ortaya konulmaya çalışılmaktadır.

Kanal içeriğinin başka ortamlarda yayınlanması/yeniden yayınlanması, link verilmesi durumunda, videolarla ilgili yapılan/yapılacak açıklamalar nedeniyle maddi ve manevi herhangi bir zararın sorumlusu yatırımcıya ve/veya videoyu izinsiz yayınlayan site/mobil uygulama/sosyal hesap yöneticilerine, sahiplerine aittir.

Bu kanalda yayınlanan videolarla ilgili olarak, bu kanalın sahibinin izni olmaksızın izinsiz bir şekilde link verme, yayınlama/yeniden yayınlanma söz konusu olması durumunda söz konusu ortamlardaki yayın ortamı sahibi/sahipleri, bu kanal ve bu kanalla ilişkili web sitesi, mobil uygulama, sosyal ağ ortamları ve her hangi bir ortam üzerinde maddi manevi hiç bir hak iddia edemezler, ve talepte bulunamazlar.

Bu video ve kanaldaki diğer videoların linkleri, bu kanalın sahibi tarafından bilgi verilmeksizin yerleştirmeye kapatılabilir.